Ryglicka Biblioteka Cyfrowa

Album fotograficzny "Architektura Gminy Ryglice"

11.11.2014 ukazał się album fotograficzny "Architektura Gminy Ryglice" autorstwa Dariusza Tyrpina. Jest to już drugi album wydany przez Urząd Miejski w Ryglicach ze środków zewnętrznych. Nie jest przeznaczony na sprzedaż, jednak dostępny jest w bibliotekach szkolnych i publicznych w gminie Ryglice i w gminach ościennych, w tym należących do LGD "Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju". Wydanie albumu było możliwe dzięki pomocy finansowej przyznanej przez Samorząd Województwa Małopolskiego w ramach Programu Osi 4 "Leader", działanie 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w zakresie małych projektów.

 


Album fotograficzny "Cztery Pory Roku w Gminie Ryglice"


Z radością udostępniamy Państwu elektroniczną wersję albumu fotograficznego "Cztery Pory Roku w Gminie Ryglice". Autorem zdjęć jest znany dębicki fotograf Dariusz Tyrpin. Promocja albumu odbyła się 19 stycznia 2014 roku. Album ten jest pierwszym tego typu wydawnictwem ukazującym walory turystyczno-przyrodnicze gminy. Nie jest przeznaczony na sprzedaż, jednak dostępny jest w bibliotekach szkolnych i publicznych w gminie Ryglice i w gminach ościennych, w tym należących do LGD "Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju". Wydanie albumu było możliwe dzięki pomocy finansowej przyznanej przez Samorząd Województwa Małopolskiego w ramach Programu Osi 4 "Leader", działanie 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w zakresie małych projektów.

[Pobierz plik]

 

 

 

Panoramy widokowe

 

W gminie Ryglice stanęły panoram widokowe. Turyści, którzy podziwiają piękno terenów gminy Ryglice z dwóch punktów widokowych: na Galii Górnej w Ryglicach i na Górze Kokocz 434 m n.p.m. otrzymają szczegółowy opis atrakcji turystycznych oraz pasm górskich. Dodatkowo przy Spichlerzu w Ryglicach zainstalowana została tablica informacyjna dotycząca obu panoram oraz atrakcji turystycznych gminy. Wersja papierowa panoram jest dostępna w Wydziale Promocji Gminy Ryglice. Panoramy widokowe w dużej rozdzielczości można zobaczyć także pod adresem: http://www.pogorze.info/atrakcje/punkty-widokowe/

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydawnictwem Urzędu Miejskiego w Ryglicach.